Svaz průmyslu a dopravy ČR (SP ČR) si Vás dovoluje informovat, že ve dnech 24.-26. března 2024 se bude konat cesta ministra průmyslu a obchodu ČR Jozefa Síkely do Severní Makedonie a Albánie s doprovodnou podnikatelskou delegací, kterou za Svaz průmyslu a dopravy ČR povede člen představenstva Petr Jonák.

V rámci cesty se očekává zastávka v Bitole, Ohridu (Severní Makedonie) a v Tiraně (Albánie). Prioritními sektory pro tuto podnikatelskou misi jsou důlní průmysl, energetika, dopravní průmysl, zemědělská technika a stroje určené ke zpracování potravin a technologie chytrých měst. 

Na programu cesty budou podnikatelské fórum, B2B networking/matchmaking a další doprovodné programy v navštívených lokalitách, které umožní prohloubení a navázání kontaktů s místním podnikatelským prostředím. V navštívených městech jsou již probíhající, či rozbíhající se projekty českých firem, které poslouží jako inspirace pro další rozvoj spolupráce. 

Záloha na účastnický poplatek činí 25.000,- Kč včetně DPH (členové SP ČR mají 10% slevu) a zahrnuje ubytování, transfery, pronájmy prostor, catering, organizace firemních jednání, organizační náklady spojené s přípravou mise a služby po dobu mise.

V případě zájmu o účast na této misi Vás žádáme o následující:

  • vyplňte závaznou online registraci
  • zašlete vyplněnou, podepsanou a naskenovanou závaznou přihlášku 
  • zašlete vyplněný snímek pro prezentaci
  • zašlete sken cestovního pasu (strana s fotografií; platnost pasu min. 6 měsíců po návratu zpět do ČR)
  • zašlete foto účastníka v min. rozlišení 600×800 pixelů, 500 kB pro připravovaný katalog firem

Dokumenty zašlete na e-mail mise@spcr.cz nejpozději do pátku 8. března 2024.

Další pokyny Vám sdělíme po obdržení Vaší závazné přihlášky a provedení elektronické registrace.  Informace Vám budeme průběžně zasílat elektronickou poštou, včetně zálohové faktury na účastnický poplatek pro firmy zařazené do podnikatelské delegace. 

Více o Albánii a obchodních příležitostech v této zemi najdete zde.

Více o Severní Makedonii a obchodních příležitostech v této zemi najdete zde.